Výsledky

WrestleMania XXVII 3/4/2011 (výsledky)

8. dubna 2011 v 8:49 | dawe
8-Man Tag Team Match
Big Show, Kane, Kofi Kingston & Santino Marella def. The Corre
Big Show odpinoval Slatera po Knockout Punch.

Opravdu WrestleMania zápas? Ne že jsem očekával 30-minutovou bitvu. Ale čekal jsem aspoň 10-minut kvalitního wrestlingu na největší show roku. A čeho jsme se dočkali? 1:32, ano tak dlouho trval zápas. V ringu začali Big Show & Heath Slater. Show si tam se Slaterem prohrával do doby, kdy Ezekiel skolil Showa. Pak se navzájem wrestleři vyhazovali z ringu. Jediné co se mi líbilo byl skok Kofiho na dvojici z The Corre. Poté v ringu zůstali Marella & Show proti Slaterovi. Nejdřív Heath schytal Cobru pak Knockout a byl konec. Rozhodně nejslabší zápas na celé WM.

Raw 28/3/2011 (výsledky)

2. dubna 2011 v 11:06 | dawe
Single Match
Santino Marella def. Justin Gabriel
Marella odpinoval Justina po Cobra Clutch

Jedním slovem "propadák". Velice krátký zápas. 2 minuty je ale opravdu málo. Zápas se odehrával v převaze Marelly když už se Justin z toho dostal tak Kozlov podkopl Justinovi nohy, který se pak setkal s Cobrou a byl konec. Velice dlouhý zápas že ?

Raw 21/3/2011 (výsledky)

27. března 2011 v 10:39 | dawe

Tag Team Match
WWE Tag Team Champions Heath Slater & Justin Gabriel def. Vladimir Kozlov & Santino Marella
Justin odpinoval Kozlova po 450 Splash.

Justin rychle Santina poslal k zemi kopem do hlavy a do ringu se dostal Heath Slater. Heath tlačil na Santina, ale jak se do ringu přenesl Vladimir všechno bylo jinak. Až do chvíle, kdy mu Heath nasadil Neckbreaker a následně Justin vše ukončil po 450 Splash. The Corre ale chtěli víc, tak se pustily do Vladimira a Santina. Vše ukončilo ale následný příchod Kaneho a Big Showa, kteří The Corre smetly z ringu.

SmackDown 18/3/2011 (výsledky)

23. března 2011 v 17:43 | dawe


WWE Tag Team Championship
Kane & Big Show def. WWE Tag Team Champions Heath Slater & Justin Gabriel by DQ (Still Champions)
Justin Gabriel vyhodil rozhodčího z ringu když Big Show pinoval Slatera.

Justin Gabriel dostal od Kanea pořádně zabrat a ani poslání Slatera do ringu nijak nepomohlo, než se Heath uhnul Big Boot do rohu a členové The Corre mohli odříznout Kanea od jeho rohu a útočit na jeho nohy. Kane se zachránil pořádným zvedákem proti skákajícímu Gabrielovi a do ringu šel poprvé Big Show. Proti němu se postavil Heath Slater a dostával opravdu hodně nařezáno. Po Chokeslamu už byl zralý na odpočítání, ale Gabriel vytáhl rozhodčího za nohy ven z ringu a způsobil diskvalifikaci.

SmackDown 4/3/2011 (výsledky)

7. března 2011 v 15:52 | dawe

WWE Tag Team Championship Match
WWE Tag Team Champions Justin Gabriel & Heath Slater def. Vladimir Kozlov & Santino Marella to retain
Slater odpinoval Marellu po Reverse DDT

"Evropské duo" začalo proti šampiónům dobře a před brzkou přestávkou dominovali. Po reklamě pomohla Justinovi s Heathem tvrdá pěst proti Kozlovovi a letec z Kapského města ukázal svoji technickou stránku proti ruskému obrovi. Ten se dostal z páky díky Back Suplexu a přišel tag na obou stranách. Santino předvedl Hip Toss a tradiční "salutující headbutt", ale počítání přerušil Gabriel. Kozlov jej za to odměnil pořádnou botou a doslova jej vymlátil z ringu. Za chvíli ale letěl za ním a akce zbyla jen na Slatera a Marellu. Druhý jmenovaný předvedl pěkné STO a naznačoval Cobru. Tu nakonec dostal jen narušující Barrett a Slater mohl vpadnout Santinovi do zad a odpočítat jej po Reverse DDT. Učebnicový tag teamový zápas, nic speciálního.
Něco trochu k zápasu Big Show vs. Kane
Oba obři ukazovali svou sílu ránami a Big Show se rychle pokusil o Chokeslam. Kane tomu zabránil a oba se srazili. Než se stačili zvednout, k ringu přišli členové The Corre. Barrett s sebou nesl židli a bylo jasné, že sedět na ní nehodlá. Přihrál ji Kaneovi a šílený Kane ji málem ohnul o Big Showa. Rychlý, předvídatelný konec.Zápas nehodnocenCelá frakce The Corre se pustila do ležícího Showa. Ten stačil odstrčit Gabriela, který do Kanea omylem vrazil. Omyl neomyl, naštvaný Kane použil židli i na Justina a ostatní členové se stáhli. Šílená mysl Kanea se opět neočekávaně obrátila na druhou stranu… značí to nového nepřítele pro The Corre?

Zdroj: ArtOfWrestling.cz

Raw 21/2/2011 (výsledky)

25. února 2011 v 10:00 | dawe
WWE Tag Team Championship Match
WWE Champion The Miz & John Cena def. WWE Tag Team Champions Justin Gabriel & Heath Slater (New Champions)
Justin Gabriel & Heath Slater def. WWE Tag Team Champions The Miz & John Cena (New Champions)
1. The Miz odpinoval Justina po Skull Crushing Finale
2. Heath Slater odpinoval Johna Cenu po Skull Crushing Finale od The Mize
1. K prvnímu zápasu jedno slovo pro dvojici Gabriel & Slater: TRAPAS. V tomto zápase nedaly skoro žádný chvat ani úder soupeři, opravdu ne. Po zhruba asi 3 minutách a půl, Miz zakončil zápas Skull Crushing Finale a byli tu noví šampioni. Jenže Wade Barrett oznámil že členové The Corre chtějí rematch hned teď, přišel E-Mail od anonymní Managera který psal: Ring the Bell.
2. Tento Zápas byl ale už o dost vyrovnanější, troufám si říct dokonce že The Corre byli lepší. Dokonce ostatní členové The Corre pár krát atakovali Mize, když se rozhodčí nedíval. Po dlouhé době v ringu, Miz dal Tag čerstvému Cenovi, ten si chvilku podával Heatha a už když se připravoval na AA, Miz zbaběle přišel do ringu a dal Skull Crushing Finale svému parťákovi, a tím pádém Justin & Heath se stávají znovu Tag Team šampioni.

Elimination Chamber 20/2/2011 (výsledky)

21. února 2011 v 15:08 | dawe
7
WWE Tag Team Championship Match
Justin Gabriel & Heath Slater def. Vladimir Kozlov & Santino Marella (New Champions)
Justin odpinoval Kozlova po 450 Splash

Omlouvám se ale nemám čas teď vypisovat podrobně celý zápas tak to jen rychle schrnu. Zápas neměl žádného favorita, ale většina lidí se spíš přikláněla na tu zlou stranu Gabriel & Slater. Utkání bylo vyrovnané žadný ze soupeřů neměl na vrch. Jen mě trochu mrzelo že zápasu nedaly větší prostor, byl celkem krátký ale za tu dobu wrestleři předvedly kvalitní výkon. Poté co si Kozlov nevšiml Tagu Slatera, byl konec Slater některým chvatem složil Kozlova dal Tag zpět Justinovi, 450 Splash a konec. Takže Justin & Heath vyhrávají podruhé titul Tag Team šampionů.

SmackDown 18/2/2011 (výsledky)

19. února 2011 v 13:14 | dawe
!!
WWE Tag Team Championship Match
WWE Tag Team Champions Santino Marella & Vladimir Kozlov def. Justin Gabriel & Heath Slater-DQ

Zápas začal s Gabrielem a Kozlovem, který hned po dvou úderech vyhodil Justina z ringu. Když Justin ležel mimo ring přišli jim jejich manažeři ostatní členové The Corre. Poté co se Kozlov otočil na Barretta ze zadu na něj vlétl Gabriel a zkolil ho na zem a dal Tag Slaterovi. On už pak útočil jen na zraněnou nohu Kozlova, kterému dlouho netrvalo se z těchto trablý dostat a dát Tag Santinovi. Totéž stihl i Slater. Santino poté co dal Cobru Gabrielovi, Ezekiel s Wadem věděli co se stane tak se do zápasu pustily. Zato byli diskvalifikováni. Tag Team šampionům ale přišel na pomoc Big Show který vyklidil celý ring až na Ezekiela Jacksona, s kterým nemá vyřízené účty.

SmackDown 11/2/2011 (výsledky)

13. února 2011 v 8:59 | dawe
15
Single Match
Justin Gabriel def. Vladimir Kozlov
Justin odpinoval Kozlova po 450 Splash

Zápas začíná a Justin se hned pokouší o tvrdý kop jenže Kozlov mu chytne nohu a přehodí přes sebe. Poté ho bere dorohu kde mu dává tvrdé ramena dobřicha. Rozhodčí už říka Kozlovi aby přestal, ale on se vrací ale Justin ho na chvíli odkopnul od sebe. Justin zkouší skočit na Kozlova který ho ale chytne a tvrdě ho hodí na Turnbackl. Jak tak tam leží Kozlov ho kopne dobřicha, a zkouší mu udělat PowerSlam jenže Gabriel se mu vyklouzl a začal ho tvrdě kopat. Poté mu dává pár pěstí dobřicha a dohlavy ale rozhodčí ho zastaví. Poté zkouší Pin jenže Kozlov odvrátil, poté ho drží v HeadLocku, Kozlov se ale z něj dostává a nasazuje mu Trapping headbutts. Poté Ezikiel Jackson odvedl pozornost rozhodčího a Slater podrazil nohy Kozlovi. A za to dostal Cobru od Marelly. Jenže když se Kozlov připravoval skočit na Gabriela, který mu tam dal kolena. Poté 450 Splash a konec. Wade Barrett se utkal ještě s Reyem Mysteriem kterého porazil za pomoci Justina Gabriela. Po tomto zápase The Corre zmlátily Big Showa a Mysteria. 

SmackDown 4/2/2011 (výsledky)

5. února 2011 v 10:14 | dawe
!!
Tag Team Match
Gabriel & Slater def. WWE Tag Team Champions Vladimir Kozlov & Santino Marella
Gabriel odpinoval Kozlova po 450 Splash

Zápas začaly Gabriel a Kozlov, Kozlov si s Gabriel pohazoval ale nakonec mu Gabriel utekl a dal Tag Slaterovi. Kozlov opět pohazoval s Slaterem, poté dal už Tag čerstvému Marellovi. Který tuto dominaci ztratil ale nakonec dal Tag Kozlovy. Který Slatera zničil a už mu dával pin, 1....2.... A Gabriel do toho zasáhl poté vyhodil Marellu z ringu a Slater nasadil tvrdý chvat na Kozlova a dal Tag Justinovi který mu dal 450 Splash a byl konec. Ale ještě byl jeden člen The Corre v akci. Wade Barrett se utkal proti Big Showovi o místo v World Heavyweight Championship Elimination Chamber Match. S pomocí Ezekiela vyhrál Barrett.
 
 

Reklama