Novinky

Náběr Adminů!

11. června 2011 v 9:32 | dawe
Všichni jste si všimli že nic nepřidávám. Jestli by jste měli zájem tak stačí:

-Umět trochu spisovnou češtinu.
-Psát stručně reportáže ze zápasů.
-Vědět něco o Justinovi.
-Pište do komentářů nebo na E-Mail---->39slavek39@seznam.cz

Kozlov mimo 8-Man Tag Team Match

3. dubna 2011 v 10:26 | dawe
Během včerejší WrestleMania Axxess, se uskutečnil zápas Vladimir Kozlov vs. Tyler Reks. Po zápase The Corre napadli Kozlova. WWE už informovala že jeho účast je ohrožena. Kdyby Kozlov nenastoupil očekává se že náhradou bude Kofi Kingston.

Justin na WrestleManii 27!

3. dubna 2011 v 9:46 | dawe

8-Man Tag Team Match
The Corre vs. Big Show, Kane, Santino Marella & Vladimir Kozlov

Je to tady! Justin se zůčastní své vůbec první WrestleManie. A to WrestleManie 27, která bude určitě patřit mezi nejlepší ztěch 27. Na největší show roku se utká s kolegamy z The Corre proti Big Show, Kane, Vladimir Kozlov & Santino Marella. Tato show se bude konat zítra v 2:00 ráno.

Wade Barrett je Intercontinentálním Championem

31. března 2011 v 19:15 | dawe
Wade Barrett se stal během páteční show SmackDown Intercontinentalním šampionem. Ale o titul může přijít už tento pátek, utká se s Kofim Kingstnem kterému titul sebral. Tak už jedinému členovi The Corre chybí titul, Big Zeke.

Tag Team Championship Match na SmackDownu !

17. března 2011 v 18:18 | dawe
Na páteční show SmackDown se uskuteční zápas Heath Slater & Justin Gabriel vs. Kane & Big Show. O tituly Tag Team šampionů.

! Výsledek zápasu pod perexem !

Happy Birthday Justin !

5. března 2011 v 14:20 | dawe
S opožděním.... Justin předvčerejškem oslavil svoje 30. narozeniny. Samozřejmě přeji vše nejlepší!

WWE Elimination Chamber 2011: Tag Team Title Match

21. února 2011 v 14:45 | dawe

WWE Tag Team Championship Match
Vladimir Kozlov & Santino Marella (c) vs. Justin Gabriel & Heath Slater

Na Pay-Per-View show Elimination Chamber, která se uskuteční tuto neděli, bude Marella & Kozlov obhajovat svoje tituly proti dvoum borcům z The Corre, Justinu Gabrielovi & Heathu Slaterovi. Kozlov je velice silný což se nedá moc říkat o jeho parťákovi, nezbývá nám tedy nic jiného než jim držet palce a doufát, že titul získají.

První akční figurka Justina Gabriela

21. února 2011 v 14:38 | dawe
Action Figures (5)
Justin už má svou první akční figurku. Mě se zdá bohužel dost odflákána, s porovnáním ostatních figurek. No posuďte sami.

1 YEAR IN WWE !!!

21. února 2011 v 12:01 | dawe
S opožděním, před pěti dny Justin oslavil svůj první rok v WWE ! A dá se říci že vele úspěšný. Justin byl v jedné z největších Stable v WWE, Nexus. Stal se WWE Tag Team Champion s Heathem Slaterem. Začátkem roku 2011 odešel s Heathem Slaterem z Nexusu kvůli praktikám CM Punka. A šli za svým bývalým leadrem Wadem Barrettem do SD kde udělali Stable The Corre ještě se k nim připojil "Big Zeke".
!!

Velké novinky z pátečního SmackDownu !

13. ledna 2011 v 13:44 | dawe
Před včerejškem bylo natáčení show SmackDown, které bude odvysíláno zítra v pátek. No během této show se uskutečnil zápas mezi ex-leadrem Nexusu Wadem Barrettem a Big Showem. V průběhu zápasu se stalo něco neočekáváno, Justin Gabriel, Heath Slater a kupodivu také i Ezekiel Jackson, přišli Barrettovi na pomoc. Takže Big Show vyhrál kvůli DQ. Barrett vystoupil také pod novým Theme songem, ten také bude pravděpodobně i celé skupiny. Video ze zápasu bude zde na webu až zítra....
!!
 
 

Reklama