Něco o Justinovi Gabrielovi

Životopis Justina Gabriela/Nexusu

19. listopadu 2010 v 20:38 | dawe
!!

Základní informace:

Pravé Jméno: Paul Lloyd
Ringové jméno: Justin Gabriel
Datum Narození: 3.března roku 1981
Působuje v show: Raw
Zakončovací chvat: 450 Splash
Úspěchy: WWE Tag Team Championship (1x)

Wrestlingová kariéra:

V únoru roku 2010 se zůčastnil vůbec prní série WWE NXT. Ještě předtím než začal v WWE, Justin působil ve FCW kde také získal dva tituly (FCW Champion, FCW Tag Team Champion).

V WWE zápasově debutoval 2.února v NXT, kdy nastoupil se svým bývalým mentorem Mattem Hardym proti Williamu Regalovi a Skipu Sheffieldovi tento zápas vyhrál. Ale v této show šlo hlavně o jednu věc, vyhraješ? Dostaneš možnost si zahrát v titulovém zápasu na jakékoliv show, a ktomu umístění do brandu Rawu nebo SmackDownu. Justin však nevyhrál skončil v pořadí až třetí předním skončili jako druhý David Otunga a první Wade Barrett.

V červnu roku 2010 začala v WWE obrovská storyline. Všichni účastníci z první série WWE NXT kterými byli Michael Tarver, Skip Sheffield, Daniel Bryan, Darren Young, Heath Slater, Justin Gabriel, David Otunga a včele s Wadem Barrettem. Kde zasáhli do zápasu John Cena vs. CM Punk, nikdo netušil co se děje. Tito wrestleři zničily vše co měli po ruce ring, CM Punka, komentátorský stůl, dokonce i samotné komentátory a hlavně Johna Cenu. Tito borci si začali říkat Nexus. Vůbec jejich první feud byl proti Johnu Cenovi kterému lezli do všech zápasů. Nexus už mělo na kontě dost rozdrcených Superstars jako polovina rosteru Rawu, legendu Rickieho Steambouta a majitele WWE, Mr.McMahona.

V srpnu roku 2010 Nexus měla svoji zatím největší zkoušku. Nexus se utkalo proti teamu WWE složený z Johna Ceny, Breta Harta, Edge, Chrise Jericha, Johna Morrisona, R-Trutha a Daniela Bryana bývalého člena týmu Nexus. Team WWE porazil Nexus.

Hned jeden den potom na Rawu byl z Nexus vyřazen Darren Young protože, každý člen Nexusu měl na této show zápas kdo nevyhraje bude z Nexus vyřazen, Young ho nezvládl prohrál proti Johnu Cenovi kterého si sám vybral.

3.října 2010 John Cena zažil nejhorší moment své kariéry, prohrál s Wadem Barrettem na PPV Hell In A Cell a musí se připojit k Nexus. Po jednom měsíci ztrapnování Cena nastoupil na titulový zápas. O WWE Tag Team Championship na PPV Bragging Rights proti Drewovi McIntyrovi Cena partner byl Otunga, Cena a Otunga zápas vyhráli a staly se novými šampioni. O jeden den později Raw - John Cena a David Otunga ztratily své tituly Tag Team šampionu proti svým partakum z Nexus, Justinovi Gabrielovi a Heathovi Slaterovi.

Nexus theme song

31. října 2010 v 20:36 | dawe
Dnes vám tentokrát přinášíme písničku Justina Gabriela a jeho parťácích z Nexusu, na kterou přicházejí do ringu. Písnička se nazývá "We are one". Zde si jí můžete poslechnout.

450 Splash

29. října 2010 v 13:01 | dawe
Dnes vám přinášíme zakončovací chvat Justina Gabriela který používá v ringu, 450 Splash. Tento zakončovací chvat je velmi akrobatický. Zde máte video.

 
 

Reklama