Justin Gabriel exkluzivně pro Eurosport

27. října 2010 v 22:03 | dawe |  Novinky
!!
V rámci vysílání Clash Time na české verzi Eurosportu byl dne 13. září zpovídán Mr. Clashem člen Nexusu, Justin Gabriel, a to krátce před srpnovým Summerslamem. Přinášíme vám transkripci z tohoto rozhovoru.


Justine, Mayský kalendář říká, že konec světa je naplánován na 21.12 .2012, ale když se podívám na soupisku Summerslamu, je tam eliminační zápas 7-proti-7 a jsem pořádně vystrašený. Jaký je tvůj  plán ohledně tohoto kalendáře?
Neřeknu ti svůj plán, ale povím ti, že to bude velká zábava a bude to mít dopad na společnost. Nexus určitě odejde domů s výhrou. Po nějakou dobu s námi WWE Universe zacházel nesprávně. My hodláme prokázat, že na to máme.

Jaké to je být součástí zlých hochů. Myslím tím, že před pár měsíci jste teprve prorazili a nyní mlátíte lidi jako Ricky Steamboat, John Cena, Mr. McMmahon. Jaký to je pocit?
Neřekl bych, že jsem "zlý hoch". Udělali jsme to, co bylo potřeba, aby si nás někdo všimnul a rozpoznal. Mám tím na mysli, že je tak těžké dnes udělat díru do společnosti. My jsme prostě udělali to, co jsme museli. A fungovalo to, protože konečně jsme tady na Summerslamu.

Jsi první Jihoafričan, který získal smlouvu s WWE.
To je pravda.

Jsi pyšný na svůj národ?
Naprosto. WWE je u nás doma hodně velkou věcí. Z rodného kraje mě hodně podporují a dělám spoustu rozhovorů. To je skvělé.

Můžeš nám říci trochu o rozdílech v pro-wrestlingu v Jižní Africe a tady v USA ?
WWE je oproti ostatním společnostem na celém světě hodně odlišná. Je to světová wrestlingová zábava. Wrestling v Jižní Africe v tuto chvíli takřka neexistuje. Před 20 lety to tam bylo terno. Nicméně, WWE je tam hodně známá.

Justine, 450 Splash - to je skvělý chvat, který od tebe vidíme. Můžeš nám říct, co tě ovlivnilo? Kde bereš veškerou tuto kreativitu v ringu ?
Líbí se mi 450 Splash. Dělám ho už od svého dětství. Ve svém domě jsem míval odrazovou plochu a používal jsem ji v bazéně a tak podobně.

Takže pro tebe je to přirozené.
Ano, nepřemýšlím o chvatech. Nesednu si a neříkám « Tohle udělám a tohle bude fungovat » Když vystupuji, dělám zrovna to, co mě v dané chvíli napadne.

Úžasné. V první sezóně NXT byl tvým mentorem Matt Hardy. Jaký máte vztah nyní?
Skvělý.

Nyní jsi prvním nováčkem, který odpočítal mentora z WWE. Jaký je to pocit?
To je skvělé, když vezmete v úvahu, že pocházím z malé země, myslím tím ze země třetího světa. Jeden z mých prvních zápasů byl proti mentorovi a odpočítat ho byl neuvěřitelný a šílený pocit.

Která ze superhvězd tě v dospívání postavila na piedestal?
Řekl bych, že Shawn Michaels je na vrcholu tohoto seznamu. Dále lidé jako Undertaker, který je tu nadále a dělá to už hodně dlouho. Triple H byl asi nejlepším v tomto průmyslu.

Takže teď musíš donutit Shawna vystoupit z důchodu a vyzvat ho k zápasu?
Možná, nemyslím si ale, že se to někdy stane, ale pokud ano, bylo by to skvělé. To by byl snový zápas.

Nyní máš plnou podporu od WWE Universe. Lidé jsou ohromeni tvým stylem. Jak se cítíš, když toto slyšíš? Pomáhá ti to v osobním růstu? Dělá tě to lepší osobou?
Hodně to pomáhá. Lidé oceňují, co dělám. Rád sám sebe tlačím víc a víc. A když to oceňují, tak pak se musím zmáčknout každý týden ještě víc.

Tahle otázka tě zabije, protože si zvyklý ji dostávat pořád, ale když se podíváš do budoucnosti, jak se vidíš? Předpokládám, že to zahrnuje aspiraci na získání titulu, ale kam by ses ty zařadil?
Nikdo by nezačal v tomto průmyslu, kdyby nevěřil, že může být světovým šampionem. Uvědomuji si, kde jsem teď v tuhle chvíli. Pořád jsem ještě mladý a mám čas. Každý den se učím více a více. Začnu tedy tam, kde jsem teď, a budu pomalu šplhat a doufejme, že jednoho dne se stanu světovým šampionem.

Dáváš něčemu přednost?
Vůbec ne, jakýkoliv titul.

Justin Gabriel, díky moc.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama